Kontakt oss

Zain Rupani

Adm. Direktør
zain@rupanicom.no

Ali Rupani

Prosjektleder B2B
ali@rupanicom.no

Rizwan Rupani

Prosjektleder B2C
rizwan@rupanicom.no

Feroz Rupani

Salgsdirektør
feroz@rupanicom.no

BI1A8379 4

Mikaela Horváth

Rekrutteringsansvarlig
mikaela@rupanicom.no

Nora Tunsli

Marked- og SoMe ansvarlig
nora@rupanicom.no

Er du interessert i et partnerskap eller bare har noen spørsmål? Send oss en henvendelse, så kontakter vi deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Er du interessert i et partnerskap eller bare har noen spørsmål? Send oss en henvendelse, så kontakter vi deg så snart som mulig!